3x brąz na MPJ
Skril 12.07.2009

Zawodniczki MKS Jedynka Łódź wywalczyły trzy brązowe medale w Mistrzostwach Polski juniorów/ek, które odbyły się w Rzeszowie w  dn.14-17.05.2009 r.

Drużyna juniorek MKS Jedynka (skład: Sandra Kaczyńska, Magdalena Kurzawa, Anna Wosik, Katarzyna Ślifirczyk) pokonała po 3:1 drużyny LUKS II Lidzbark Warmiński i UKS  Sucha Koszalińska, oraz 3:2 JKTS Jastrzębie. W półfinale przegrały 0:3 z LUKS I Lidzbark Warminski.
W turnieju gry pojedynczej Katarzyna Ślifirczyk, dla której jest to pierwszy rok w kategorii juniorek, zdobyła drugi brązowy medal dla barw Jedynki. W drodze do medalu zwyciężyła po 4:1 D.Konofał (GLKS Nadarzyn), M.Tkaczyk (Lewart Lubartów), D.Derkowską (LUKS Chełmno), w półfinale uległa po niezwykle zacietej walce 2:4 (-9,3,-10,7,-9,-9) Beacie Adamaszek (JKTS Jastrzebie). Kasia kolejny brązowy medal zdobyła w turnieju deblowym wspólnie z Pauliną Klimas (Stella Gniezno).