Derby Łodzi - IV liga mężczyzn
Dominik 08.10.2006

Nasz czwartoligowy zespół MKS Jedynka III Łódź rozpoczął wczoraj rozgrywki ligowe od spotkania z KS Eltą II Łódź. Nasi debiutujący zawodnicy spisali się znakomicie wygrywając na własnej sali aż 10:2 !

Skład naszej drużyny:

Paweł Wycech, Dominik Kasza (kapitan), Szymon Sokołowski, Przemysław Skołd oraz wspierający z ławki rezerwowych: Michał Kulawiński, Sebastian Tomaszak, Adrian Ratajczyk.

Drużyna gości przyjechała w składzie:

Tymoteusz Milas (kapitan), Konrad Świstak, Szymon Rybikowski, Marcin Bąk.

Po pierwszej kolejce pojedynków singlowych prowadziliśmy 4:0, swoje gry wygrali:

Paweł Wycech - Tymek Milas 3:1
Szymon Sokołowski - Konrad Świstak 3:0
Przemek Skołd - Szymon Rybikowski 3:0
Dominik Kasza - Marcin Bąk 3:0

Para Sokołowski / Skołd po wyrównanym pojedynku uległa parze Milas / Bąk 2:3

Nasz drugi debel Wycech / Kasza spokojnie pokonał parę Rybikowski / Świstak 3:0

W drugiej rundzie ponownie nie zawiedli nas: Wycech - pokonując Świstaka 3:0, Sokołowski triumfując w pojedynku z Milasem 3:0 i Kasza wygrywając z Rybikowskim 3:2. Niestety Przemek Skołd przegrał swoją grę z Bąkiem (2:3), mimo iż prowadził na początku 2:0.

Po dwóch rundach singlowych i dwóch deblach nasza drużyna prowadziła już 8:2.

W trzeciej kolejce pojedynków indywidualnych Pawła Wycecha zastąpił Michał Kulawiński, któremu przyszło się zmieżyć z Szymonem Rybikowskim. Nasz rezerwowy okazał się lepszy od zawodnika Elty, zwyciężając 3:0.

W decydującym meczu Przemkowi Skołdowi udało się pokonać kapitana Elty - Tymoteusza Milasa 3:0,  zapewniając Jedynce III zwycięstwo w tym spotkaniu 10:2

W tym samym czasie Szymon Sokołowski pewnie zmierzał po zwycięstwo prowadząc już 2:0 z Bąkiem, ale jego pojedynek został przerwany równoczesnie z wygraną Przemka.

Punkty dla naszej drużyny zdobyli:

Paweł Wycech - 2,5
Dominik Kasza - 2,5