3 srebrne medale Julki w MP !!!
ts 29.06.2013

Zawodniczka MKS Jedynka Łódź, Julia Ślązak zdobyła 3 srebrne medale w Mistrzostwach Polski Kadetek, które odbyły się w Radomsku (27-30.06.2013), zawody rozgrywano w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Mlodzieży.  Tytuł wicemistrzowski w grze pojedynczej zapewniła sobie po wygraniu 4 pojedynków, m.in w ćwierćfinale pokonała 4:2 Karolinę Lalak (KTS Optima Lublin, rozstawioną z nr 3) i w półfinale 4:1 Katarzynę Tokarczyk (Anders Żywiec, nr 2) , w finale przegrała 2:4 z Katarzyną Galus (LUKS Skrzyszów, nr 1). Srebrne medale wywalczyła także w turnieju gry podwójnej i mieszanej. W deblu grała wspólnie z Katarzyną Bagrowską (Nadwiślanin Płock), w mikście z Kamilem Nalepą (Stalowa Wola). Znakomity start Julki zaowocował powołaniem do Reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy Kadetek (Ostrava, 12-23.07.2013).
Zapis gier z udziałem Julii Ślązak
gra pojedyncza: 1/16 finału, Ślązak - Janiszewska M. (Rawa Maz.) 4:0 (9,8,8,5); 1/8 f., Ślązak - Witkowska J.(MRKS Gdańsk) 4:1 (3,4,-4,9,2); 1/4 f.Ślązak - Lalak K. (Lublin) 4:1 (10,11,6,-8,6); Finał, Ślązak - Galus K. (Skrzyszów) 2:4 (6,-6,-8,9,-3,7);
gra podwójna: 1/8 f., Ślązak/Bagrowska (Nadwiślanin Płock) - Jucha P. (Krosno)/Kuliga K. (Krościenko) 3:0 (5,12,9); 1/4 f., - Górska A./Mańkiewicz M. (Lidzbark) 3:0 (9,5,4); 1/2 f. - Tokarczyk (Żywiec)/Hennig (Chełmno) 3:2 (-9,3,-4,9,9); finał, - Galus(Skrzyszów/Lalak (Lublin) 2:3 (-12,4,9,-5,-5);
gra mieszana: 1/16 f., Ślązak/Nalepa K. (Stalowa Wola) - Ciołko A. (Białystok) /Włostowski J.(Wysokie Mazowieckie) 3:0 (6,4,1); 1/8 f.,  - Uchnast A.(Brzeg Dolny)/Różak J. (Gniezno) 3:0 (9,5,9); 1/4 f., - Galus K. (Skrzyszów)/Dosz S. (Lębork) 3:0 (2,7,5); 1/2 f., - Henning/Gronowski (Chełmno) 3:0 (4,4,4); finał: Lalak (Lublin)/Kotowski (Toruń) 2:3 (-2,4,-4,3,-7);